Moje usługi

Najczęściej zadawane pytania

Decyzja o tym, który Terapeuta będzie najlepszym, to jak wybór partnera życiowego — chemia i zaufanie są kluczową kombinacją każdej udanej relacji. Pytania? Chętnie na nie odpowiem! Staram się spełniać oczekiwania moich klientów i być wsparciem. Dążę do tego, by mieli przede wszystkim pozytywne doświadczenia. Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z terapią. 

Wszystkie odpowiedzi, których szukasz, w jednym miejscu

 • Sesja indywidualna

  £47.00

  Terapia jest procesem rozwoju i samopoznania. Podczas sesji wdrażam różne metody, aby pomóc Ci rozwinąć nowe podejście do wszystkich, nawet najbardziej złożonych spraw życia. Skontaktuj się ze mną — zobaczmy, jak mogę Ci pomóc.
  Sesja: 60 MIN – 90 MIN

 • Pakiet 3 sesji

  £120.00

  Jeśli potrzebujesz wsparcia i czujesz, że problem jest złożony zapraszam do skorzystania z możliwości zakupu pakietu 🙂
  Sesja: 60 MIN

   

 • Sesja SOUL BODY FUSION®

  £33.00

  Metoda Soul Body Fusion® pozwala na połączenie się z własną czystą energią, umożliwia uzdrowienie na wszystkich płaszczyznach życia. Podczas sesji dochodzi do tzw. fuzji ciała z duszą, a to prowadzi do uwolnienia i pełnego odczuwania życia.

  Sesja: 45 – 60 MIN

   

 • Sesja SOUL BODY FUSION® – pakiet 3 sesji

  £91.00

  Aby pomóc ciału przyswoić i utrwalić zmiany sugeruje się powtórzyć proces trzykrotnie. To wielokrotny proces. Już początkowa Fuzja może przynieść znaczące zmiany na wszytskich poziomach.

  Sesja: 45 – 60 MIN

   

   

   

 • desk, ink, feather-1869579.jpg

  Szybka Konsultacja

  £19.00

  Wyczerpująca odpowiedź pisemna na dowolnie wybrane przez Ciebie zagadnienie.

  Odpowiedź – do 48h

   

Sesje trwają zazwyczaj od 60  do 90 minut, decydujemy o tym wspólnie.  Długość sesji zależy od stosowanej  metody terapeutycznej.
Sesje najczęściej odbywają się 1 raz w tygodniu. Oczywiście istnieje możliwość odbywania sesji terapeutycznych co  2 tygodnie. Jednak ważne, aby był ustalony rytm.

 

Możliwe, że masz pytania na które chcesz znaleźć odpowiedzi, rozwiać wątpliwości albo po prostu chcesz nas poznać – możesz umówić się na 20-30 minutową bezpłatną konsultację, na której rozwiejemy Twoje wątpliwości.

 

To pytanie pada często, nieraz już w trakcie trwania terapii. Można czuć frustrację w związku z tym, że wkładając w terapię wysiłek nie dostrzega się od razu spektakularnej poprawy (niekiedy efekty odczuwa się już po kilku sesjach, ale nie jest to reguła). Terapia nie jest działaniem chirurgicznym ale organicznym. Zmieniamy się stopniowo i ślady tych przeobrażeń przeważnie nam umykają. Czy możemy z dokładnością ustalić, kiedy dziecko nauczyło się mówić? Powtarza wyrazy, zaczyna budować zdania i nawet tego nie zauważamy a pewnego dnia stwierdzamy z zaskoczeniem: mówi!.
Tutaj również czas trwania terapii jest uzależniony od jej celu, od Twoich oczekiwań, motywacji do zmiany, Twoich wewnętrznych zasobów oraz metod stosownych przez terapeutę. Można powiedzieć, że im szerszy problem, wyższe oczekiwania i bardziej dogłębne podejście tym dłuższa terapia. Przeciętny proces terapeutyczny trwa od kilku miesięcy nawet do dwóch lat
Już samo umówienie się i przyjście na terapię jest zmianą która zasługuje na uznanie.
Niekiedy celem jest poradzenie sobie z przejściowym kryzysem, innym razem gruntowne poznanie i przebudowa osobowości.

 

Płatności można dokonywać wykupując odpowiednią formę terapii na naszej stronie. Płatności można dokonać za pomocą karty, poprzez system PayPal lub przelewem na konto. Płatności należy dokonać przed sesją. Możesz również wykupić kilka sesji np. za miesiąc – skontaktuj się wówczas ze mną.

Płatności za sesję należy dokonać przed sesją, dopiero wtedy termin wizyty będzie dla Ciebie zarezerwowany.

 Ostatecznym potwierdzeniem sesji jest wpłata na konto.
Płatności należy dokonać do 3 dni przed terminem sesji.
Brak wpłaty oznacza rezygnację.
Sesję można odwołać (bez utraty środków) najpóźniej 2 dni przed planowanym terminem. Odwołanie umówionej sesji jest możliwe najpóźniej na 48 godzin przed umówionym terminem spotkania. Brak odwołania, lub zbyt późne odwołanie sesji będzie skutkować obciążeniem Klienta kosztami spotkania. W przypadku odwołania wizyty nie później niż 48h przed jej terminem, płatność za wizytę zostanie niezwłocznie zwrócona lub zaliczona na rzecz kolejnej – zgodnie z Twoim życzeniem.

 

Tajemnica sesji jest jedną z podstawowych zasad terapeutycznego BHP, które muszą być przestrzegane. O ile Ty masz prawo dzielić się swoimi wrażeniami związanymi z sesją publicznie, o tyle my zawsze chronimy Twoją prywatność. Treść sesji pozostaje poufna.
Tematy poruszane w trakcie spotkań jak i sam fakt twojego uczestnictwa w sesji stanowi tajemnicę. Nie przekazujemy informacji o pacjencie czy przebiegu terapii osobom postronnym, rodzinie, zakładowi pracy.
Jeśli chodzi o informacje osobiste ujawniane przez klientów w czasie sesji, kodeks etyczny zobowiązuje nas do utrzymania tych faktów w tajemnicy. Tajemnica zawodowa obowiązuje nawet podczas wezwania do sądu – terapeuta nigdy nie świadczy w sprawach klientów.

 

Wychodzę z założenia, że aby osiągnąć oczekiwaną zmianę w życiu trzeba pracować na wielu poziomach, pamiętając o naszym holistycznym charakterze. Dlatego też pracuję tak, aby osiągnąć szybkie, trwałe i pożądane zmiany. W swojej pracy wykorzystuję metody pracy z emocjami, techniki EFT, wiedzę z zakresu Totalnej Biologii, Psychobiologii a także Medycyny Energetycznej – aby jak najlepiej dostosować się do Twoich potrzeb i pomóc Ci w rozwiązaniu problemu.
Pamiętaj, że sesja terapeutyczna jest uzupełnieniem leczenia prowadzonego przez lekarza, jeśli takiego leczenia wymagasz. Dlatego w razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych należy skontaktować się z wykwalifikowanym personelem medycznym.
Terapia online odbywa się przez Skype’a, Messenger’a lub inny komunikator internetowy.

 • skuteczność – sesja online jest tak samo skuteczna jak spotkanie twarzą w twarz,

 • czas – który oszczędzasz, gdyż nie tracisz go na dojazdy,

 • dyskrecja – obowiązuję nas zasada „czterech ścian” – wszystko, co powiesz pozostaje pomiędzy nami, sesja nie jest w żaden sposób rejestrowana,

 • komfort – z sesji online skorzystasz praktycznie z każdego miejsca na świecie, w najbardziej sprzyjającym dla Ciebie otoczeniu,

 • bariery architektoniczne – tutaj nie występują,

 • poczucie bezpieczeństwa – jest w pełni zachowane, gdyż będziesz podczas sesji przez Ciebie wybranym miejscu i czasie,

 • odległość – także nie jest przeszkodą.

 • Czy lepiej rozpocząć terapię online czy poczekać aż sytuacja „wróci do normy”?

Decyzja o rozpoczęciu psychoterapii zazwyczaj wymaga czasu. Często jest to proces, który trwa w nas kilka miesięcy a nawet lat. Decydujące okazują się jednak bieżące wydarzenia; nasilenie objawów, pogorszenie samopoczucia, kryzys osobisty lub zawodowy, poczucie samotności, bezsensu życia, doświadczane cierpienie. Kiedy siadamy na fotelu u terapeuty to znaczy, że mamy ku temu powody, aby poszukiwać dla siebie pomocy teraz. Uważamy, że nie warto odkładać tej decyzji na później szczególnie w świecie, w którym towarzyszy nam poczucie niepewności i nie jesteśmy w stanie przewidzieć kiedy sytuacja „wróci do normy”. To czego doświadczamy teraz jest naszą nową rzeczywistością. Im lepiej się w niej odnajdziemy, tym będziemy się lepiej czuć. Nie warto przeczekiwać kryzysu, bo to może doprowadzić do pogorszenia stanu, w którym jesteśmy a powrót do równowagi będzie dłuższy. Zapraszamy do korzystania z pomocy psychoterapeutycznej i pomocy lekarza psychiatry przy użyciu dostępnych obecnie narzędzi i środków. 

 

Podczas terapii wykorzystaniem metod EFT nie analizujesz swoich doświadczeń i nie otrzymujesz gotowych porad, jak należy postąpić. W wielu przypadkach nie musisz opowiadać szczegółów, ważne żebyś aktywnie pracował na emocjach. Wszystkie zmiany zachodzą w Tobie – zaczynasz inaczej czuć, inaczej myśleć i inaczej działać. Wszystkie decyzje podejmujesz samodzielnie, zgodnie ze zmianą emocjonalną, na którą już jesteś gotów.

 

Kontrakt terapeutyczny to zbiór zasad/zobowiązań pacjenta i terapeuty ustalanych na pierwszych sesjach i dotyczący m.in. częstotliwości i terminu spotkań, zasad kontaktowania się z terapeutą pomiędzy sesjami, zasad odwoływania sesji, sposobu płacenia. W ramach kontaktu ustalamy również wspólnie cel terapii.
Zasady obowiązujące podczas terapii – co to jest kontrakt terapeutyczny?
Po wstępnych konsultacjach obejmujących od jednego do trzech spotkań, klient i terapeuta zawierają (ustnie lub na piśmie) kontrakt terapeutyczny zawierający zasady obowiązujące podczas terapii. Kontrakt obejmuje informacje kiedy, gdzie i jak często odbywają się sesje, jaka jest cena jednego spotkania, cel lub cele terapii, zasady odwoływania sesji i płatności za sesje, na których klient jest nieobecny, a także ustalenia dotyczące czasu trwania i sposobu zakończenia terapii.

 

Samodzielna decyzja pacjenta który osobiście kontaktuje się / zapisuje na terapię, świadczy o motywacji i uznaniu swojego problemu. To dojrzała postawa świadcząca o gotowości do kolejnych zmiany, w przeciwieństwie do postawy zależności pacjenta umówionego przez osoby bliskie, i nie do końca uznającego swój problem.

 

Konsultacja wstępna

Konsultacja wstępna to ok 60 minutowe,  spotkanie, na którym omawiamy to, z czym się zmagasz i ustalamy plan działania. Jest to też czas dla ciebie, by przekonać się, czy dobrze czujesz się w kontakcie ze mną i ocenić twoją gotowość do pracy. Poczucie komfortu i swobody w kontakcie z terapeutą jest bardzo ważne, bo dodatkowo sprzyja skutecznej pracy.

Konsultacja jest po to, aby ustalić, jakie rozwiązania i działania będą dla ciebie najkorzystniejsze.

 

Shopping Cart
error: Content is protected !!!